Állásajánlataink

Gameplay Programozó 2013-09-01

TELJES MUNKAIDŐ — DEBRECEN

 Feladatok
  • Játék logika tervezése és implementálása C/C++ programozási nyelveken
  • Game design-ban való részvétel
  • Szoftveres problémák megoldása, javaslatok kidolgozása az átalakításra vagy fejlesztésre
Elvárásaink
  • C/C++ magas szintű ismerete
  • Játékfejlesztői tapasztalat
  • Visual Studio ismerete
  • Jártasság az alábbiakban: C++, XML, JSON
  • Nagyfokú kreativitás és érdeklődés a játékok világa iránt
  • Jó kommunikációs készség
  • Hatékony és felelősségteljes munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt
  • Feltétel egy önállóan összerakott játék felmutatása. Előnyt jelent a Unity.
Ajánlatunk
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi tapasztalatokkal rendelkező csapat
  • Változatos, kreatív feladatok
  • Komoly szakmai kihívások
  • Felső kategóriájú játékok fejlesztése modern technológiákkal, színvonalas környezetben
  • Hosszú távú munkalehetőség

A jelentkezéseket magyar nyelvű önéletrajzzal és portfolióval folyamatosan várjuk.

Working...