Állásajánlataink

Game Designer 2012-10-01

TELJES MUNKAIDŐ — DEBRECEN

 Feladatok
  • Új ötletek kidolgozása mobil játékokhoz (casual & social)
  • Játékmenet tervezése és prototípus készítése
  • Innovatív feature-ök fejlesztése a játékos megnyerése, játékban tartása és a játékosok monetizációja érdekében
  • Felhasználói felületek és tutorial-ok tervezése
  • Együttműködés a grafikusokkal, programozókkal és teszterekkel
  • Design dokumentáció létrehozása és folyamatos karbantartása
Elvárásaink
  • Igen erős mobil játékpiaci és social networking ismeret
  • A játékhangolás, virtuális pénznemek, gazdaság illetve a felhasználóbarát, egyszerű UI értése
  • Az iteratív fejlesztési módszer értése
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség magyarul és angolul egyaránt
  • Dokumentációs eszközök ismerete: Excel, Wiki, Google Docs, Photoshop
  • Agilis fejlesztési módszer ismerete
  • A játékfejlesztés egyéb területeiben való jártasság
  • Szenvedélyes játékos és játékkészítő legyél
  • Jó problémamegoldó képesség – legyél képes következetesen átgondolni a gameplay minden aspektusát
Ajánlatunk
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi tapasztalatokkal rendelkező csapat
  • Változatos, kreatív feladatok
  • Komoly szakmai kihívások
  • Felső kategóriájú játékok fejlesztése modern technológiákkal, színvonalas környezetben
  • Hosszú távú munkalehetőség

A jelentkezéseket magyar nyelvű önéletrajzzal folyamatosan várjuk.

Working...