Állásajánlataink

Senior programozó 2018-01-03

TELJES MUNKAIDŐ — DEBRECEN

 Feladatok
  • Játék logika tervezése és implementálása Unity 3D-ben, C# programozási nyelven
  • Működési egységek tervezése és implementálása C/C++/Object-C/C# programozási nyelveken
  • Game design-ban való részvétel
  • Együtt működés a cégek technikai személyzetével
  • Szoftveres problémák megoldása, javaslatok kidolgozása az átalakításra vagy fejlesztésre
  • Több feladat együttes kezelése, határidők betartása
Elvárásaink
  • C# magas szintű ismerete
  • Jártasság az alábbiakban: C/C++, Objective C, Java, XML, JSON, HTTP
  • Objektum-orientált módszertanok ismerete
  • Tapasztalat az alábbi fejlesztői eszközök használatában: Visual Studio / Eclipse / XCode / Unity3D
  • OOA/OOD ismeret
  • Nagyfokú kreativitás és érdeklődés a játékok világa iránt
  • Jó kommunikációs készség
  • Hatékony és felelősségteljes munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt
  • Angol nyelvtudás szövegértés szinten
Ajánlatunk
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi tapasztalatokkal rendelkező csapat
  • Változatos, kreatív feladatok
  • Komoly szakmai kihívások
  • Felső kategóriájú játékok fejlesztése modern technológiákkal, színvonalas környezetben
  • Hosszú távú munkalehetőség

A jelentkezéseket magyar nyelvű önéletrajzzal és portfolióval folyamatosan várjuk.

Nyitott pozíciók Aktuális pozíciók

Working...